Mūsų kambariai

Kambarys Nr. 1

Įėjimas neįgaliesiems. Dvivietis kambarys su galimybe pastatyti papildomą lovą. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas).

Kambarys Nr. 2

Dvivietis kambarys su galimybe pastatyti dvi papildomas lovas. Virtuvė su keramine virykle, šaldytuvu, virduliu, indais. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas).

Kambarys Nr. 3

Dvivietis kambarys su galimybe pastatyti dvi papildomas lovas. Virtuvė su keramine virykle, šaldytuvu, virduliu, indais. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas). Vaizdas pro langą – Šventasis kalnas (Svatý kopeček).

Kambariai Nr. 4 ir 5

Dvivietis kambarys su galimybe pastatyti dvi papildomas lovas. Virtuvė su keramine virykle, šaldytuvu, virduliu, indais. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas). Iš terasos atsiveria vaizdas į Šventąjį kalną (Svatý kopeček).

Kambarys Nr. 6

Dvivietis kambarys su balkonu. Virtuvė su keramine virykle, šaldytuvu, virduliu, indais. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas).

Kambariai Nr. 7-10

Dvivietis kambaryr su galimybe pastatyti papildomą lovą. Virtuvėje yra mažas šaldytuvas. Kambaryje yra visi patogumai (dušas, tualetas). Už papildomą mokestį galima įjungti oro kondicionierių.

Rezervacija

Galerija